Bu makalenin bilgileri akkaya camping hakkında konuşacak. akkaya camping hakkında bilgi ediniyorsanız, bu AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE makalesinde akkaya camping’yi keşfedelim.

AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE içindeki akkaya camping ile ilgili içeriğe ayrıntılı bir bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için akkaya camping dışında bilgi ekleyebilirsiniz One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler akkaya camping

👉Akyaka kamp alanı, çam ağaçları arasında muhteşem bir manzaraya sahip geniş bir alanı kaplamaktadır. Son yıllarda birçok kamp alanı arasında popüler bir konuma gelmeyi başarmıştır. 👉Şehir merkezine yürüme mesafesinde olması büyük avantaj. Bu sebeple Azmak nehri üzerinde tekne turu yapıp nehir kenarında balık ekmek yemenizi sağlar (kesinlikle tavsiye ediyoruz)😊🙌 👉İçinde 5 adet koy (72 basamak, albay, pelerin, akvaryum ve gün batımı) bulunmaktadır. yüzebileceğiniz alan ve iskele. 👇Ayrıca kamp alanında ◽Kafeterya market restaurant var ◽Duş var (günün belirli saatlerinde sıcak) ◽WC var 🏃Spor alanı var ◽Oyun alanı var 👣Halk plajına 600 metre 👣 Şehir merkezine 900 metre ◽Karavan için yer var ◽Şu an ateş ve mangal var Yakmak yasak tabi bu durum değişebilir. Bu uygulama geçmiş yıllarda yoktu. ◽Taş evler var 💵2022 fiyat listesine göre çadır alanı 80 TL 💵Çadır kiralama 110 TL 💵Karavan alanı 130 TL 💵Taş ev 700 TL Fiyatlar sezona göre değişiklik gösterebilir. 🙌Ayrıca incelememizi veya önermemizi istediğiniz kamp alanlarını yorumlarda belirtebilirsiniz. 🙌Bunun gibi daha fazla inceleme videosu için Alanya (Antalya) İncekum Orman Kampı incelememizi beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın —– Çubucak (Marmaris) Orman Kampı incelemesi —— .

akkaya camping hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE
AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE

Okuduğunuz AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, oneofakindbnb.com her gün yayınlanan diğer içeriği hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

akkaya camping ile ilgili birkaç anahtar kelime

#AKYAKA #ORMAN #KAMP #ALANI #MUĞLA #AKYAKA #ŞEHİR #MERKEZİNDE.

KAMP,KAMPALANI,AKYAKA,GEZİ,GEZGİN,KAMP ALANLARI,MUĞLA,AKDENİZ,EGE,ORMAN,DOĞA.

AKYAKA ORMAN KAMP ALANI MUĞLA / AKYAKA ŞEHİR MERKEZİNDE.

akkaya camping.

akkaya camping hakkındaki bilgilerle oneofakindbnb.com güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin akkaya camping içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Geziyorum diyor ki:

    Bir kaç sene önce çadır kurmuştuk Akyaka kamp alanında eylül ayı olmasına rağmen oldukça kalabalıktı, ama güzeldi, emeğinize sağlık.👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir