Makale, abdigör köftesi nefis yemek tarifleri hakkında netlik kazandıracak. abdigör köftesi nefis yemek tarifleri arıyorsanız, bu Abdigor Köftesi Nasıl Yapılır? makalesinde abdigör köftesi nefis yemek tarifleri konusuna açıklık getirelim.

Abdigor Köftesi Nasıl Yapılır? içindeki abdigör köftesi nefis yemek tarifleri ile ilgili bilgilerin ayrıntılı bir özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için abdigör köftesi nefis yemek tarifleri dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar abdigör köftesi nefis yemek tarifleri

Abdigor Köfte 4 kişilik Pişirme süresi: Orta ateşte 10 dakika. Malzemeler: 500 gram dana bonfile, 1 yumurta, 1 orta boy soğan, 1 su bardağı su, 1 tatlı kaşığı tuz, 2 tatlı kaşığı kırmızı toz biber, 1 tatlı kaşığı karabiber Haşlamak için: 1 litre su. İpucu: Köftenin özelliği, kıyma yerine et çekici ile hazırlanan bonfile etinden hazırlanmış olmasıdır. Dilerseniz 1 yemek kaşığı un ilavesi ile hazırladığınız kıymayı toplayabilirsiniz. Servis önerisi: Patates püresi ile servis edebilirsiniz. Yemeğin Yapılışı: 500 gram dana bonfileyi bir bıçağın veya et çekicinin keskin tarafıyla döverek inceltin. Daha sonra uzunlamasına ince şeritler halinde kesin. Kesilen parçaları bir araya toplayın ve tekrar daha küçük parçalara bölün. Birbirlerini dışlayan olmaları için; kıyma makinesi ile ezin. Hazırladığınız kıymayı cam bir kaba aktarın. 1 orta boy soğanı ince ince doğrayın. Soğanları kıymaya ekleyin. 1 su bardağı suyu azar azar hazırladığınız kıymanın içine ekleyip yoğurun. Ardından 1 yumurtayı ekleyin. 1 tatlı kaşığı tuz, 1 tatlı kaşığı karabiber, 2 tatlı kaşığı toz kırmızı biber ekleyip köfteleri yoğurun. Köfteleri haşlamak için; 1 litre suyu ayrı bir tencerede kaynatın. Hazırladığınız harçtan yumurta büyüklüğünde parçalar alın. Nemli bir servis kaşığı yardımıyla kasenin ayağına köfte büyüklüğünde şekil verin. Köfteleri bir kevgir yardımıyla kaynayan suya bırakın ve orta ateşte 8-10 dakika pişirin, ardından dilerseniz pirinç pilavı ile servis edin. .

abdigör köftesi nefis yemek tarifleri içeriği ile ilgili resimler

Abdigor Köftesi Nasıl Yapılır?

Okuduğunuz Abdigor Köftesi Nasıl Yapılır? hakkında bilgi okumanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

abdigör köftesi nefis yemek tarifleri ile ilgili birkaç öneri

#Abdigor #Köftesi #Nasıl #Yapılır.

abdigor köftesi,köfte,abdigor,lezzet,pratik,nefis,abdigor köfte,abdigor köftesi nerede yenir,dana bonfile,kıyma,bonfile eti.

Abdigor Köftesi Nasıl Yapılır?.

abdigör köftesi nefis yemek tarifleri.

abdigör köftesi nefis yemek tarifleri hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘ın abdigör köftesi nefis yemek tarifleri içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir