yuvacık kamp yapılacak yerler bu makalenin içeriğinde açıkça belirtilecektir. yuvacık kamp yapılacak yerler ile ilgileniyorsanız, bu 72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕 makalesinde yuvacık kamp yapılacak yerler’yi analiz edelim.

72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕 bölümünde yuvacık kamp yapılacak yerler ile ilgili en alakalı içeriği özetleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için yuvacık kamp yapılacak yerler dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirmeyi umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili açıklamalar yuvacık kamp yapılacak yerler

Merhaba Ben Barış; Uzun bir aradan sonra mükemmel bir doğa içerisinde Sema ile kampa geldik. Kamptan ayrılmak oldukça zordu ve bunu son saniyeye kadar değerlendirdik. Maceraya katıldığınız için teşekkürler. Daha fazla bilgi için tam açıklamayı açın. Bu kanalı desteklemek için: ————————————- Yer: Türkiye / Yalova Tarih: Eylül 2021 Gündüz: 32° C Gece: 22° C ———————————————— İstanbul Çıkışlı ve Yalova’da Başka Bir Dünya Kamp Alanına Geldik. Yemyeşil bir vadi içerisinde yer alan kamp alanı ikiye ayrılıyor. Kafesi ve kurulu bir kamp alanı ve tamamen doğal bırakılmış ikinci bir kamp alanı vardır. Doğal kamp alanında kalmaya karar verdik. Ormanın ortasından akan deresi, defne ağaçları ve tepeden tırnağa bizi arındırıp dinlendirmesiyle unutulmaz bir kamptı. Kampta, geceleri kaya tırmanışı ve slackline denedik. Son zamanlarda kamplarımızın lezzeti olmazsa olmazımız oldu. iyi takip #kabirdunya #kamp #yalovakamp ———————— Bana ulaşın: Twitch (Canlı Yayın) ) Cumartesi Dağcıları instagram M Barış ÇİRCİ instagram ————————————————- Kamera ekipmanları: Dji OSMO Pocket 2 Iphone 7+ ———————————— Müzik: Şarkı: PHI NIX & Hoober – aşırı doz [NCS Release] NoCopyrightSounds tarafından sağlanan Müzik Ücretsiz İndirme/Akış: İzle: ———————————————— Görüşmek üzere doğa . Barış .

yuvacık kamp yapılacak yerler içeriği ile ilgili bazı görüntüler

72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕
72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕

Öğrendiğiniz 72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕 içeriğini anlamanın yanı sıra, O zaman One Of A Kind Bed & Breakfast her gün aşağıda yayınladığı diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

Burayı tıklayın

yuvacık kamp yapılacak yerler ile ilgili anahtar kelimeler

#Saat #Yalova39da #KAMP #Mükemmel #Bir #Doğa.

cumartesi dağcıları,cumartesi dagcilari,doğa,cumartesi,selam ben barış,m barış çirci,solo camping,kamp malzemeleri,kamp videoları,kamp yapmak,kamp alanları,çadır kampı,kamp sobası,çadır sobası,kamp çadırı,kamp malzemelerim,yalova kamp,kamp vlog,kaya tırmanışı,nature,doğa sesleri,çadır kamp vlog,kamp yaptık vlog,yağmur kampı,kamp blog.

72 Saat Yalova'da KAMP! Mükemmel Bir Doğa 🏕.

yuvacık kamp yapılacak yerler.

yuvacık kamp yapılacak yerler içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. yuvacık kamp yapılacak yerleroneofakindbnb.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Faruk ŞENSARI diyor ki:

  barış kardeş bence matları kesmeyin tam ortada ikisini birleştirin fazlalıkları iki yanınıza kaldırın hem size dışarıdan gelecek soğuğu kesmiş olursunuz

 2. Hava Ölmez diyor ki:

  Belki biliyorsun ama ben yazayım.cadirin içine su girmemesi için caktigin kazıkların biraz dışından at nalı şeklinde,4 parmak eninde,bir o kadar derinlikte kanal açarsan çadıra su girmez

 3. Meltem Ezer diyor ki:

  Selamlar.Sema hanımın ablasının getirdiği çiçekler harika.Ne kadar düşüncelisin. Tebrik ederim sizi.Karincalari düşündüğünüz için. 👍👍👍👍Kampci böyle olur.Dogayi,canlıyı korur.Sevgiler.

 4. Deltao5 diyor ki:

  Öldürrrüm ben onu dedi katil Semoş 😂😂😂🤣🤣 bide çaktırmıyoo 😂😂😂🤣🤣🤣🥰😬😬🦋🦋

 5. Yolum Açık diyor ki:

  Hayatı müşterek yaşamaya söz veriyorsanız lafta bırakmayın ikisinden de azıcık kesin.iki kişi olmanın anlamı budur zaten.

 6. AZÇamur diyor ki:

  Selam cumartesi dağcıları, bana gençliğimi anımsatıyorsunuz. Gençken dağ, yayla, orman, sahil kamp kurardım. Evlendikten sonra eşimle birlikte bir on yıl daha sürdürdüm. Ama eşim ya ben ya kamp deyince eşimi seçmek zorunda kaldım. Dağ, orman, kamp hasretimi sizin videolarınızla gidermeye çalışıyorum. Yolunuz açık, çadırınız hep sıcak olsun.

 7. Fuat Kuluk diyor ki:

  Merhaba tam animsamiyorum küçük kumlu yada büyük kumlu yol uzerinde deniz kenari bir kamp yeri var cok guzel sakin bir yer fakat ben ankarali oldugum icin daha cok ormanlik alanlarda kamp yapiyorum deniz kenari kamp ilk oldu ve circir bocegi kuş sesleri öyle bir cümbüş ki inanilmaz keyifli bir kamp oldu sevgiler hepinize.

 8. sebuktekiniki korkmaz diyor ki:

  Bu yorumu burada tarihe not düşsün diye yazıyorum, gelişmeler olunca güncelleyeceğim umarım bir kaç aya… Önümüzdeki yaz Türkiye'ye ailemi ziyarete geldiğimizde kızımı ve partnerimi alıp bu videonun çekildiği yerde ilk aile kapımızı yapacağız. Hadi bakalım…

 9. Predator diyor ki:

  Barış abi videoların bana önerilmiyor 1 2 aydır seni goremiyorum simdi denk geldi hatirladim girdim profile birkac video atmissın niye boyle oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir