cennet ve cehennem obrukları bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. cennet ve cehennem obrukları ile ilgileniyorsanız, bu 360° VR Video 9 – CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur – Mersin Cennet Cehennem Obrukları makalesinde cennet ve cehennem obrukları’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile tartışalım.

360° VR Video 9 – CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur – Mersin Cennet Cehennem Obrukları içinde cennet ve cehennem obrukları ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için cennet ve cehennem obrukları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar cennet ve cehennem obrukları

Mersin’de Cennet Cehennem Sahaları tarafındayız. Cennet çukurunu bizimle 360 ​​derece sanal tur olarak gezebilirsiniz. Cehennem çukurunun yaklaşık 200 m güneybatısında yer alan cennet çukuru yaklaşık 135 m derinliğindedir. Bu da Miyosen döneminde oluşan sığ denizel kireçtaşı tabakalarında karstik süreçler sonucu oluşan bir çöküntü düdenidir (Cehennem Sürahisi de öyle). Çukurun kuzey yamacı oldukça diktir. Mağara, kapalı bir karstik mağara sistemindeki bir galerinin tavanının çökmesiyle gelişmiştir. Yeraltı deresi de diyebileceğimiz bu sistem günümüzde de faaliyetini sürdürmekte ve dere yolu üzerinde oluşan Cehennem çukurunun zemin yüzeyinin altından geçmektedir. Narlıkuyu karasının derinliklerinden Akdeniz’e karstik kaynaklar şeklinde karışır. Çukurun dibine inen merdivenin bitişiğinde Helenistik Zeus Tapınağı yer alır. Merdivenli yolun da bu döneme ait olduğu düşünülmektedir. Çukurun dibine kolayca inilebilir. Bu yüzeyin yerle temas ettiği noktada yer altı akıntısının sesleri rahatlıkla duyulabiliyordu #vrvideo .

cennet ve cehennem obrukları hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

360° VR Video 9 - CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur - Mersin Cennet Cehennem Obrukları
360° VR Video 9 – CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur – Mersin Cennet Cehennem Obrukları

İzlediğiniz 360° VR Video 9 – CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur – Mersin Cennet Cehennem Obrukları hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınlayan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

cennet ve cehennem obrukları ile ilgili öneriler

#Video #CENNET #OBRUĞU #Baştan #Sona #Sanal #Tur #Mersin #Cennet #Cehennem #Obrukları.

mersin vr video,cennet obruğu,mersin gezilecek yerler,cennet cehennem obruğu,360 derece video,vr videos,vr turkey,mersin sanal tur.

360° VR Video 9 – CENNET OBRUĞU Baştan Sona Sanal Tur – Mersin Cennet Cehennem Obrukları.

cennet ve cehennem obrukları.

cennet ve cehennem obrukları bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast sizin için güncellenen bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com cennet ve cehennem obrukları hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir