Bu makale, içeriğindeki becks kalori hakkında açıklığa sahiptir. becks kalori hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio

No Equipment içinde becks kalori ile ilgili en iyi içeriği sentezleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için becks kalori dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım becks kalori

⚡️ Ücretsiz 7 Günde Fit Olun egzersiz programımıza kaydolun: Bu 30 Dakikalık HIIT egzersizini yapın ve 400 kalori yakın. Herhangi bir ekipmana gerek yoktur ve bunu evde yapabilirsiniz. Bu egzersiz çok kalori yakmak için iyidir ve kilo vermeye çalışıyorsanız harikadır. Bacakları, kalça kaslarını, karın kaslarını, üst vücudu ve daha fazlasını kapsayan tam vücut HIIT rutinidir ve genel gücünüzü ve kardiyonuzu artırmak için iyidir. Demi, bu antrenman sırasında yaktığı kalori miktarını takip etmek için bir elma saati takıyordu. Antrenmanı tamamladıktan sonra 400 kaloriye yakın yakmıştı. *Yaktığınız kalori miktarı kişiden kişiye değişir ancak bu bir yol gösterici olabilir. ⭐️ ÖNCE BU ISINMAYI YAPIN: ⭐️ BU SOĞUTMAYI SONRA YAPIN: Peşinden gidelim beyler! xoxo Kötü Bağımlılığa Hayır MAĞAZA NOBADADDICTION: BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN: Instagram: @nobadaddiction Bugünün Eğitmeni | Demi @demimartin Youtube: Kanalımıza Abone Olun: .

becks kalori konusuyla ilgili bazı resimler

30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment
30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment

Görüntülediğiniz 30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio , Ardından, One Of A Kind Bed & Breakfast her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

becks kalori ile ilgili bazı öneriler

#Min #Intense #HIIT #Workout #Fat #Burn #amp #Cardio #Burn #Calories #Home #Equipment.

HIIT,High intensity,interval training,training,workout,at home,abs,full body,guided,follow along,workout in,beginner,in and out,no equipment,loose weight,women,core,booty,tabata,fat burn,fitness,no bad addiction,nobadaddiction,cardio,fat loss,lose weight,burn fat,burn calories.

30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment.

becks kalori.

becks kalori içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com ‘ın becks kalori içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Asdcwdcwe Asdcwdc diyor ki:

  I'm trying to lose weight before the next show I'm in, (start weight: 54 kg) I'm also attempting a calorie deficit
  Day 1: done!

 2. Kasia Szyffer diyor ki:

  hey guys, firstly – i loved that!
  secondly – how do you know that it is a 400 calorie burn?
  thirdly – if i make some pauses longer, do i burn less calories?
  aaaand
  have the last one – u got any workouts without background music? would be so grateful!

 3. BLINK FANTUBE diyor ki:

  Just motivating!
  Kudos to you all!!
  Day 1✔
  (Feeled tough but gotta finished up😌)
  Day 2✔
  (Feeling easier but litter sore in my calves)
  Day 3✔
  Just a good cardio

 4. SillyKA diyor ki:

  hey guys! im gonna be trying this workout and see how it changes my body,(im gonna be trying to do this 2x a day) i'll update after i get my results 💪💥

  DAY 1: Not much change but I felt lighter!
  DAY 2: Guys tbh yesterday i only did 10 minutes….But today when i woke up i was abel to do 20 mins!!! I had so much more energy !!💪⚡️(also felt way more lighter)

 5. Mia Turner diyor ki:

  I’m 56, 210 lbs, 5’5”, peri menopausal and fighting to lose 25lbs. This might just do it! It took two tries to get to the end. Great workout!!

 6. Leshaé Jaiswar diyor ki:

  only burned 96 calories on my watch. Disappointed. Rather opt this one out and go for a 20min jog which will burn far more calories. Just a heads up before you waste your time

 7. Lottie C diyor ki:

  To all my potatoes, we will be French fries soon. (Not taking credit saw another comment saying this on lily sabris 7 day small waist)

 8. We Made Golden Cherries☀️ diyor ki:

  i literally lost an entire kg in 2 just two days by doing this- ( i had no diet or calorie deficit or anything of that sort, i ate literally everything like rice chocolates and all that)

 9. •snøwflxke• diyor ki:

  5 months until i potentially go back to school! hoping this will get my shape sorted out along with other workouts too! wish me luck <3

 10. Izabell Dexien diyor ki:

  I'll do this for 6 days *wish me luck guys because i have a specail event after 6 days and there's nothing fit me :'/*… <3
  Day 1 : every small step is a progress START TODAY !
  Day 2: CLOSER TO THE GOAL THAN YESTERDAY
  Day 3: OKAY I SEE YA 50% DONE YOU DONT HAVE ALOT MORE COMEON YOU CAN!
  Day 4: dont make me depressed the whole time in the event DO IT PLEASE
  Day 5: YOU ARE SO CLOSE 90% ARE DONE COMEON the video maybe long but its so easy go DO IT
  DAY 6: LASTT DAY JUST MORE 30 MINS TO HAVE 24 HOURS OF HAPPINESS GO GO
  ^ i wrote motivation beside every day because im in need for such thing if you stopped to write me a thing i will be really gratefull guys <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir