Makale, içeriğinde çeşme günizi bungalov hakkında açıkça konuşacak. çeşme günizi bungalov ile ilgileniyorsanız, bu 244 – SATILDI MAL SAHİBİ TARAFINDAN makalesinde oneofakindbnb ile çeşme günizi bungalov hakkında bilgi edinelim.

244 – SATILDI MAL SAHİBİ TARAFINDAN içindeki çeşme günizi bungalov hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için çeşme günizi bungalov dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar çeşme günizi bungalov

KÖY HAYATI YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN KUT GECE KUTSALDIR 7.150 m2 ORMAN ÖNÜ ARAZİ RESMİ kadastro YOL ÖNÜ 25 m2 KONTEYNER AHMET AYDEMİR 05323074072 FERDİ DÜVENCİ 05327091100 .

çeşme günizi bungalov Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

244 – SATILDI MAL SAHİBİ TARAFINDAN

Görüntülediğiniz 244 – SATILDI MAL SAHİBİ TARAFINDAN hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale bulabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

çeşme günizi bungalov ile ilgili öneriler

#SATILDI #MAL #SAHİBİ #TARAFINDAN.

tarla,arsa arazi,köy evi,satılık,gönen,bursa,istunbul,ankara,izmir,çanakkale,mansur yavaş,tayyip erdoğan,covid19,19 mayıs kutlu olsun,aydemir emlak,korona virüs,taha emlak,ramazan bayramı,para kazanma.

244 – SATILDI MAL SAHİBİ TARAFINDAN.

çeşme günizi bungalov.

çeşme günizi bungalov bilgisiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Oneofakindbnb çeşme günizi bungalov hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Cafer Arslan diyor ki:

  Basta 19 mayis bayramimizi kutlamaniz,unutturulmak istenen milli bayramlarimizin oldugu su son yillar icinde,ilac gibi geldi…yolunuz bahtiniz acik, sansiniz bol olsun..o kadar program izledim hic obone olmadim ama,,unutmayip 19 mayis bayramimizi kutladiginiz icin,abone oluyorum.

 2. Ahmet Bayram diyor ki:

  Dere ile arsa arasında başka arsa var sanırım ordan rahat geçiş oluyor mu? Arazi çok güzel beğendim, param olsaydı almak isterdim.

 3. Levent ANT diyor ki:

  Ahmet bey iyi günler. Emeğinize sağlık. Bu tarlayı hobi bahçesi olarak adlandırmamızın özel bir anlamı var mı? İstersek buraya Kanunlar nispetinde Ev yapma imkanımız var mı?

 4. NATUREL YAŞAM diyor ki:

  İmar yokmu ki konteynır getirmiş. Ayrıca çiftlik yapımına uygunmudur? Sizi severek izliyoruz. 19 mayıs Atatürkü anma gençlik ve spor bayramı duyarlılığınız için teşekkürler. Bu corona herşeyi bitirdi.

 5. Ali İshak Demir diyor ki:

  Ahmet bey inanın sizlere özeniyorum param yok ama şu pandemi bitsin arazi almasamda sizinle o gozelim köyleri gezicem kız kardeşim bugdaylida çok geldim oralara sucikti tütüncü gittim bayıldım sizleri izlemek güzel iyi gunler

 6. #AYLİN HOLLAND LAHEY diyor ki:

  Ayyy giris marşına bayıldım valla varolun siz birazcuktaaaa fiatları düşürün acıyın bana yaaaaa🤣🤣🤗🧿🧿🤗🤗🤗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir