Bu makalenin içeriğinde mudanya orduevi ele alınmaktadır. mudanya orduevi’yi arıyorsanız, bu 17 Ağustos Depremi – Gölcük

TRT Arşiv içindeki mudanya orduevi ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için mudanya orduevi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar mudanya orduevi

17 Ağustos Marmara Depremi’nin ardından sular altında kalan Gölcük’ün görüntüleri TRT Arşivi’nde. #TRTArşiv #Arşiv #GölcükDepremi 📌 Türkiye’nin görsel hafızası TRT Arşivini yakından takip etmek için kanalımıza abone olun. 📌 Sosyal platformlarda takip edin: Instagram: Twitter: Facebook: YaaY: TikTok: Web Sitesi: 📌 Diğer içerikler artık TRT İzle ve TRT Dinle’de! .

Görüntüler mudanya orduevi içeriği ile ilgilidir

17 Ağustos Depremi - Gölcük | TRT Arşiv
17 Ağustos Depremi – Gölcük | TRT Arşiv

TRT Arşiv hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Sonra One Of A Kind Bed & Breakfast günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

mudanya orduevi ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Ağustos #Depremi #Gölcük #TRT #Arşiv.

trt arşiv,trt,trtarşiv,gölcük depremi,1999 depremi,1999 depremi gölcük,marmara depremi,17 ağustos 1999 depremi,17 ağustos depremi,deprem,gölcük depremi trt arşiv,trt arşiv deprem,trt deprem,deprem belgeseli,marmara depremi trt,1999 depremi trt,büyük marmara depremi,büyük deprem,izmit depremi trt,deprem görüntüleri arşiv,deprem görüntüleri trt,gölcük depremi enkaz,deprem sonrası gölcük,deprem sonrası izmit,kocaeli deprem,17 ağustos depremi trt,1999.

17 Ağustos Depremi – Gölcük | TRT Arşiv.

mudanya orduevi.

mudanya orduevi içeriğiyle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com mudanya orduevi hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Mustafa erem Türkoğlu diyor ki:

  RABB'im hepimizin yardımcısı olsun. Bu hayatın gerçeği ve bunu bile bile hiçbir önlem almadan yaşamaya devam ediyoruz..

 2. Søren Kierkegaard diyor ki:

  Daha büyük İstanbul depremi olmadı. Ama muhakkak olacak ve çok canlar gidecek. Ülke savaş yaşamış gibi olacak. Şimdiden ölenlere Allah rahmet eylesin.

 3. Burak Darende diyor ki:

  0:11 şuan Tam o direğin olduğu yerdeyim sene 2021 olduğu gibi duruyor hala çok şaşırdım hemen yanında bir bina varmış dalgayı kırıyor bildiğin

 4. Nevin GOKCEN diyor ki:

  DEPREM SONRASI DEFALARCA MUNUBUS DOLUSU YIYECEK VE GIYECEK YARDIMINI EMIRDAG CADIR KENTINE GOTURDUM. OYLE UZULDUM KI KANSER OLDUM. HALA TEDAVI OLUYORUM. ALLAH BIR DAHA GOSTERMESIN.

 5. MY NAME IS AVACADO diyor ki:

  Allah kimsenin başına getirmesin bu olayı benim büyüklerim hep anlatırdı okadar kötüydük i ben yürürken yere düşerim diye yani Allah kimsenin başına getirmesin

 6. Bilgisayar Mühendisliği diyor ki:

  Allah böyle binalar üretenlere fırsat vermesin.
  Yapan müteahhit kadar, denetlemeyenler de suçlu. Malına sahip çıkmayanda

 7. Omer Yuksel diyor ki:

  Olecegimizi bile bile hâlâ bu evlerde oturyoz nediyim.allah hepimizi allah rahmet eylesin mekanımiz cennet eylesin 😞😞

 8. Birgül Tuna diyor ki:

  Çok kötüydü o yıl 20 gün öncesi babam vefat etti annem felç oldu derken yumruk büyüklüğünde dolu güneş tutulması ve deprem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir