Makale, içeriğinde kaburga et lokantası hakkında açıkça konuşacak. kaburga et lokantası ile ilgileniyorsanız, bu 15 Saat Fırında Pişiyor Sonra Lokum

Yeni güncellenen 15 Saat Fırında Pişiyor Sonra Lokum

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için kaburga et lokantası dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Oneofakindbnb sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

kaburga et lokantası ile ilgili birkaç açıklama

15 Saat Fırında Pişirdikten Sonra Lokum | Malatya Hacı Baba Et Lokantası Yazın Malatya’ya yaptığım ziyarette unutamayacağım bir mekanı sizlerle paylaşmak istiyorum Hacı Baba Biftek Restoran’da efsane fırın et yemekleri var. Malatya mutfağı ağırlıklı olarak et ve bulgurdur, ben çok beğendim. Malatya’ya gidenlere Sinan Et Lokantası olarak da bilinen Hacı Baba Et Lokantası’na uğramalarını kesinlikle tavsiye ederim, harika fırın yemekleri var. 15 Saat Fırında Pişirdikten Sonra Lokum | Malatya Hacı Baba Et Lokantası hakkında beğeni ve yorum yapmayı unutmayın. Instagram’da da takip edebilirsiniz Facebook’ta takip etmek için Her Erkek Yiyemez Dedi | Kahramanmaraş Tarhanası Nasıl Yapılır? / Kahramanmaraş Mutfağı Kanalıma abone olmayı unutmayın.. #malatya #hacıbabaetlokantası #malatyamutfağı .

Bazı resimler kaburga et lokantası içeriği ile ilgilidir

15 Saat Fırında Pişiyor Sonra Lokum | Malatya Hacı Baba Et Lokantası
15 Saat Fırında Pişiyor Sonra Lokum | Malatya Hacı Baba Et Lokantası

Malatya Hacı Baba Et Lokantası içeriğini keşfetmenin yanı sıra, O zaman Oneofakindbnb her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

kaburga et lokantası ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Saat #Fırında #Pişiyor #Sonra #Lokum #Malatya #Hacı #Baba #Lokantası.

murat atay,antalya gurmesi,sokak lezzetleri,yemek,gurme,nerede ne yenir,kebap,döner,pide,tost,malatya,malatya mutfağı,malatya hacı baba et lokantası,et lokanatası,sinan et lokantası,malatya yemek,hacı baba,fırın yemekleri,lokum,et,bulgur.

15 Saat Fırında Pişiyor Sonra Lokum | Malatya Hacı Baba Et Lokantası.

kaburga et lokantası.

kaburga et lokantası hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. oneofakindbnb.com kaburga et lokantası hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Metin Reisoğlu diyor ki:

  adamın esnaf birisi olduğu 10 kilometreden belli,kazandıkları para helal olsun,ben Malatyalı değilim ama çok Malatyalı arkadaşım olmuştur hepsininde eli açıktır ,masasına oturduğunuzda misafirisinizdir,Malatyalıları severim İnşallah birgün yolum düşerde bu güzel insanın lokantasında yemeklerini tadarım.

 2. Naz Lım diyor ki:

  Malatya'da sayılı yerlerden biri. Yemekleri çok güzel. Yiyenlere Afiyet olsun. Allah bereket versin 🥰 sizinde emeğinize sağlık ✋

 3. Frenk martini diyor ki:

  Yanlız Murat abi ne zayıflamış öyle dal gibi olmuş Instagram dan yazdım nasıl zayıfladın tarifi ver diye cevap vermedi

 4. Feridun Sarikaya diyor ki:

  Ne guzel bak fiyatlari abi miz surumden kazaniyo gariban babasi. Tekrikler allahim daha bol versin boyle temiz esnaf lara helal olsun abi mize 5 star

 5. Osman Aslantaş diyor ki:

  Ankara'dan Elazığ'a giderken ailem ile yemek yedik. Neredeyse bir yıldır açık ekmek yemediğimden özellikle açık ekmeği çok özlemiştim. O kadar çok açık ekmek yedim ki…Lokantanın sahibini tanımıyordum. Sürekli ekmek istediğimiz bey lokantanın sahibiymiş meğer. Çok güler yüzlü ve iyi esnaf. Üç defa bizzat ekmek getirdi her defasında gülümseyerek afiyet olsun diyerek ayrıldı. Yemekler gayet güzel Malatya ya yolu düşenlere tavsiye ederim. Keşke tüm esnaflar böyle güzel insanlar olsa.

 6. Fatih Erbay diyor ki:

  Zeki abi kameraya nasıl konuşuyorsa normalde de aynı samimiyette, aynı doğallıktadır. Müşteriye inanılmaz saygılıdır, Malatya’nın gözbebeğidir bu mekan, iddia ediyorum Türkiye’de tek bu lezzet. Tabi benzer yemekleri yapan yerler arasında kastım

 7. ali akllkjtu diyor ki:

  2021 yılı Temmuz ayında bu restorana Murat abi senin bu videondan dolayı gittim. Şehirde çokça tanınan bir mekan. Ancak bu popülerliği kaldıramamışlar. Garsonların başındaki eleman çocuklarımızdan dolayı masa değiştirmemize hayli bozuldu üç karış suratla zorlama servis yaptı. Malatya insanının misafirperverliğini göremediğimiz tek mekan. Hesap öderken eleman hiç konuşma zahmetinde bile bulunmadı. Fişi önümüze attı ve parayı aldı bir de utanmadan ağzını kapatmadan esneyip telefonuyla oynamaya devam etti.
  Evet lezzet önemli bir etken ( Onu da pek beğenmedik) ancak esnaflık olmadıktan sonra bu tür mekanların hiçbir değeri yok.
  Malatya'ya giderseniz Ahmet Bey restoranına gitmenizi tavsiye ederim. Hem esnaflık hem de yöresel yemekler konusunda çok güzel bir mekan

 8. Şükrü Bekil diyor ki:

  Malatya sofrasi tabagi 45 tl cok uygun tabi suan temmuz 2021 oldu 7 ay gecti suan belki 60 tl dir belki ama 60 ta uygun bence

 9. Kerem Uysal diyor ki:

  Al sana mis gibi esnaf efendi bir işletmeci hemde 4. Kuşakmış. İçeriye selamsız girene ilgi alaka göz teması yok, doymazsanız 2. Tabakta yok gibi cümleler bekledim ama duyamadım. Acaba ben mi kaçırdım? 🤔

 10. Sezer Aykaç diyor ki:

  Eti pişirmek sanattır. Normalde yemeğin içinde eti sevmem ben ızgaracıyım. Ancak burada yapılan iş başka. Fiyatlarda gayet makul.

 11. qhrnII diyor ki:

  ne yalan söyleyeyim hacı baba et lokantasını bu adamların kanalında görünce üzüldüm. yani vedat milor’den beş yıldız almış adamlarsınız siz. youtube kanallarını açıp diğer videolarını hiç mi izlemediniz.

 12. Halil Filik diyor ki:

  Böyle yalın anlatım lara böyle güzel insan lara tad hasret kaldık.kim i şişi atıyor hayvanın şaka gına saplıyor kim i eti tokatlıyor kimisi baltay ya hayvan kesiyor.yani anadolumun ne kadar güzel inanın şu pandemi olmasa kesinlikle giderdim.

 13. lovely animals diyor ki:

  Malatyanın en güzel mekanı Malatyaya gelen 10 arkadaşım burda benim misafirim olacak bizde misafire önem verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir