Makale, içeriğinde yeni rakı ala 100 cl fiyat hakkında açıkça konuşacak. yeni rakı ala 100 cl fiyat hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ) makalesinde oneofakindbnb.com ile yeni rakı ala 100 cl fiyat konusunu tartışalım.

100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ) içindeki yeni rakı ala 100 cl fiyat ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için yeni rakı ala 100 cl fiyat dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

yeni rakı ala 100 cl fiyat ile ilgili içerik

Linkteki arkadaşın yaptığı hileyi sizlere anlatmak istedik…

yeni rakı ala 100 cl fiyat ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ)
100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ)

Okuduğunuz 100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ) içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman oneofakindbnb.com her gün hemen aşağıdaki diğer içerikleri arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

yeni rakı ala 100 cl fiyat ile ilgili birkaç anahtar kelime

#10039lük #Yeni #Rakı39yı #Tek #Dikişte #Bitiren #Adam #HİLESİ #YENİ.

Yeni Rakı,Yeni,rakı,yüzlük,100lük,tekdikiş,tek dikişte,içmek,içki,alkol,hile.

100'lük Yeni Rakı'yı Tek Dikişte Bitiren Adam HİLESİ (YENİ).

yeni rakı ala 100 cl fiyat.

yeni rakı ala 100 cl fiyat bilgisiyle One Of A Kind Bed & Breakfast güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast yeni rakı ala 100 cl fiyat hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Tarık Asa diyor ki:

  Rakıya hile diyorda adam ilk önce normal bardağa koyup üsütüne su koyuyor ve rakı rengini alıyor yalan değil

 2. Alper Tekin diyor ki:

  Bir dikişte 100 lük rakı içen arkadaşın videosu doğrudur arkadaşlar… kimse kimseyi yemiyor… yiyen var sa buyursun…

 3. Allah'ın Kelamları diyor ki:

  selam veriyosun elinde haram icki var naber kardes icmeden sarhos olmussun zikkimin yaninda bari selami verme bari

 4. Ugur Dayal diyor ki:

  Çok ugrasmısın birader altta markanın yazılı oldugu ince metal jelatin yeri yüklenerek çekip zorlayınca cıkarabiliyosun sonra sibobun içinden tırnaklardan birini kırarak cıkarıyosun sonra aynı sekilde geri kapatıyosun, kırılan tırnak ve diğer tırnaklar tutmaya devam ediyo.

 5. Uygar Özdemir diyor ki:

  İşsizin birisi rakıyı tek seferde içme videosu çekmiş. Bir diğer işsiz bunun hilesini bulup videoya çekmiş. Ben daha işsiz bunu izledim. İşsiz arkadaşlarıma bunu anlattım onlar da işsiz işsiz dinlediler beni. Sonra işsiz bir şekilde bunu yorumladık. Ve yine işsiz bir şekilde bunu yorum olarak yazdım. İşsiziz

 6. Sinan İşçiler diyor ki:

  Adam şişenın bandrolunude heralde rica etti yenı rakıya ya hacı ben su koydum rakıymış gibi ıcecem youtube koyacam dedı adamlarda bandrol bastı buda olabılır dmı? Ya bı sktrgıt paronaykmısın nesın . Memlekette mıdesızmı yok? Adam içer gider kusar midesını yıkatır falanda fılan devir şekil devri ımkansız diye bısı yok arkadas bok atıp prim yapmaya calısma o klasık halına boşalırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir