Makalenin konusu yeni rakı 70 fiyat tartışılacak. yeni rakı 70 fiyat ile ilgileniyorsanız, bu 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs makalesinde yeni rakı 70 fiyat’yi One Of A Kind Bed & Breakfast ile netleştirelim.

yeni rakı 70 fiyat ile ilgili içeriğin en eksiksiz 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs bölümündeki özeti

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu oneofakindbnb.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için yeni rakı 70 fiyat dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik yeni rakı 70 fiyat

Şarap hakkında bilgisi olan var mı? Hadi ama, anladım diyeni bulduk… ama gerçekten anlayan birini bulmak zor. Burada alkol fiyatlarını görürseniz muhtemelen bayılacaksınız. Çünkü bu fiyatları unuttuk. 100 Yeni Rakı’nın 75 TL olduğunu görünce bana çok ucuz geldi. Tabii ki sadece rakı değil. Aklınıza gelebilecek her türlü alkol burada mevcut ve gerçekten çok ucuz. Videoda Kıbrıs Girne’de Ali Garip ve Ceyhun isimli iki dükkanın fiyatlarını çekmeye çalıştım. Fiyatları hemen hemen aynı. Görünüşe göre Kıbrıs’tan alabileceğiniz en ucuz alkol satışı burada (Duty Free Shop hariç). Ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Tekiladan votkaya, rakıdan liköre, şaraba kadar alkol çeşitleri de tezgahlarda var. (Bilinen alkol türlerini yazmak istedim) Hepsi alıştığımız fiyatların altında. “Yeni rakı ne kadar?” 100 rakı biliyor musun? 75 TL SMIRNOFF ne kadar? Bu 75. 100 Yeni Rakı, bir Smirnoff Vodka, bir Baileys ve bir Sarafin Şarabı aldım. Toplam 286,99 TL ödedim, 287 TL. Tabii ki gümrüksüz satış mağazasından daha ucuza satın alabilirsiniz ama bavulunuza koyamazsınız. Yani Kıbrıs’tan dönerken evde alkol almak istiyorsanız bu dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz. Bir de.. Kartonla güzelce sarıyorlar ve birbirine çarptığında kırılmaması için bantlıyorlar. Not: Şarabın telaffuzu Luv Enşönagvur olabilir. Bilen varsa yazabilir. İzlediğiniz için teşekkürler. Görüşürüz. #Ucuz #Alkol #Rakı #Kıbrıs İstanbul Yeni Havalimanı DUTY FREE Fiyatları (İGA) Çektiğim video için Kıbrıs Duty Free Shop Fiyatları; Daha fazla KIBRIS videosu izlemek için; Kanalımı ziyaret etmek için; linklere tıklayabilirsiniz. .

yeni rakı 70 fiyat ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

100'lük Yeni Rakı 75 TL - Ucuz Alkol Nereden Alınır - Alkol Fiyarları 2019 - Kıbrıs
100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs

İzlediğiniz 100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından Oneofakindbnb günde günde daha fazla içerik arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

yeni rakı 70 fiyat ile ilgili anahtar kelimeler

#10039lük #Yeni #Rakı #Ucuz #Alkol #Nereden #Alınır #Alkol #Fiyarları #Kıbrıs.

Kıbrıs,Cyprus,En ucuz,ucuz,alkol,sigara,nereden alınır,where to buy,kaç para,ne kadar,cheap,Turkish Raki,Rakı Sohbetleri,Rakı Masası,Rakı içtim şarap içtim,Rakı Yapımı,Rakı Adabı,Rakı Sofrası,Rakı,Yeni Rakı,Ucuz Rakı,Rakı Müzikleri,Rakı Nasıl Yapılır,Rakı Balık,Behzat Ç Rakı,Ev Yapımı,Boğma Rakı,Fasıl,Türk Sanat Müziği,Altın Şarkılar,Hangi Rakı Kör Eder,Aydın Boysan Rakı,100 lük rakı kaç para,1 duble rakı kaç promil,Rakı nasıl içilir.

100'lük Yeni Rakı 75 TL – Ucuz Alkol Nereden Alınır – Alkol Fiyarları 2019 – Kıbrıs.

yeni rakı 70 fiyat.

yeni rakı 70 fiyat içeriğiyle oneofakindbnb.com ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast yeni rakı 70 fiyat hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Video Engineer diyor ki:

  Kıbrısta ucuz alkol ve sigara alabileceğiniz iki dükkanın da içine girdim, fiyatlarını çekmeye çalıştım. Fiyatlar Duty Free Shop'tan biraz yüksek ama yine de çok ucuz. Videonun başında da gidiş yolunu ve dükkanların çevresini bilerek kesmedim. Belllki gitmek istersiniz.. videoyu açıp etrafı benzetmeye çalışırsınız. Dükkanların ismi de, birisi Ceyhun, diğeri Ali Garip. Kıbrıstan dönerken ucuza alkol veya sigara alıp valizinize alkol koymak istiyorsanız bu dükkanlar gişeden önce son çıkış diyebilirim.
  İzlediğiniz için teşekkür ederim.

 2. TRky korukcu diyor ki:

  dün wybora vodka aldık 35 lik 63 lira tonik kavun 3 tane bira fıstık sigara 120 lira kendi başıma içmiyormuşun 5 bardak devlet içiyor rezilliğimize bak

 3. NURİ ŞAHİN diyor ki:

  Aq aylık maaşım 7.000₺ 1 ayda 3 kere pavyona gitsem ,2 kere adam akıllı kafayı demlesem para bitio ya ne biçim memleketteyiz aq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir