Makalenin içeriği 50 cl yeni rakı ne kadar hakkında açıklığa kavuşacak. 50 cl yeni rakı ne kadar ile ilgileniyorsanız, bu 100 ' lük Yeni Rakıyı Tek Dikişte makalesinde 50 cl yeni rakı ne kadar’yi analiz edelim.

Yakın zamanda güncellenen 100 ' lük Yeni Rakıyı Tek Dikişte içindeki 50 cl yeni rakı ne kadar ile ilgili genel bilgiler

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Oneofakindbnb web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için 50 cl yeni rakı ne kadar dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar 50 cl yeni rakı ne kadar

50 cl yeni rakı ne kadar hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

100 ' lük Yeni Rakıyı Tek Dikişte

Görüntülediğiniz 100 ' lük Yeni Rakıyı Tek Dikişte hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, Oneofakindbnb her gün yayınlanan daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

50 cl yeni rakı ne kadar ile ilgili anahtar kelimeler

#lük #Yeni #Rakıyı #Tek #Dikişte.

[vid_tags].

100 ' lük Yeni Rakıyı Tek Dikişte.

50 cl yeni rakı ne kadar.

50 cl yeni rakı ne kadar içeriğiyle Oneofakindbnb ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast 50 cl yeni rakı ne kadar hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. joker • 16 yıl önce diyor ki:

  Keşke önce sade kapağı açıp dökülmediğini gösterdikten sonra kapağı geri takıp düzgünce acsaydi o zaman inandırıcı olurdu arkadaşlar eğer bir kişi hafifçe kapağını açıyor ve dökülmüyorsa o gerçek rakıdır ( bu videonun fake olduğunu biliyorum )

 2. Mert diyor ki:

  Bu arkadaş su içiyor. İnanıp gaza gelip bunu sakın siz denemeyin. Ölürsünüz!Şaka değildir, 1 litre rakıda 450 ml saf alkol vardır. Bu kadar alkolu tek seferde içmeye çalışır ve içerseniz alkol komasına girerek kısa sürede bilincinizi kaybedersiniz. Çok sürmeden de son nefesinizi verirsiniz. Videoyu çeken sahtekar arkadaş bunu söylememiş, ben söyleyeyim dedim.

 3. kaan göncü diyor ki:

  1-kapağı açtıktan sonra kapağın altındaki yeni rakı logosu olan teneke parçayı sağ sola çevirerek yukarı doğru çekerek çıkarılır.
  2-teneke çıkınca bilyalı kapağın şişeyi tutan tırnakları gözükecek (tırnaklar yukarı bakmaktadır) tırnakları kırmadan bıçak tornavida gibi bir aletle hafif kanırtınca plastik olduğu gibi yukarı çekince gelicektir. (az birşey güç uygulanır)
  3-şişeyi güzelce yıkayıp su doldurduktan sonra plastik yerine oturtulup tırnaklar yerine bastırılır ve teneke parca dikkatlice sağ sola döndürerek yerine geri takılır(yamultmadan)

  Veya bundan daha basidi bir pet şişe ve boş rakı şişesi alınır ve ikisininde kapağı açılır birbirine bastırlır ve ağızların resmen birbirine geçtiğini göreceksiniz.
  Sonra 40 derece açıyla su şişesi üstte olacak şekilde suyun rakı şişesine dolması beklenir(sabit durursa dolmaz şişeler biraz saklanmalıdır).şişeler birbirinden ayrılmamalıdır.

 4. mehmet Gitmez diyor ki:

  Yalnız herkezde yazmış rakı deyil o su ee o suyu nası koyacak o onun icine onun icine kafayı kırmadan birşey koyulmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir