Makalenin konusu mojito ile ilgili olacaktır. mojito’yi arıyorsanız, bu 周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun! makalesinde mojito ile [oneofakindbnb]’yi tartışalım.

mojito ile ilgili içeriği 周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun! içinde ayrıntılı olarak ele alma

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için mojito dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. One Of A Kind Bed & Breakfast sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

mojito ile ilgili birkaç açıklama

《Mojito》 曲/周杰倫 詞/黃俊郎 麻煩給我的愛人來一杯Mojito 我喜歡閱讀她微醺時的眼眸 而我的咖啡 糖不用太多 這世界已經因為她甜得過頭 沒有跟她笑容一樣濃郁的雪茄 就別浪費時間介紹收起來吧 拱廊的壁畫 舊城的塗鴉 所有色彩都因為她說不出話 這愛不落幕 忘了心事的國度 妳所在之處 鐵鑄的招牌 錯落著就像 一封封城市 獻給天空的情書 當街燈亮起 Havana漫步 這是世上最美麗的那雙人舞 繽紛的老爺車 跟著棕櫚搖曳 載著海風私奔漫無目的 古董書攤漫著時光香氣 我想 上輩子 是不是就遇過妳 喧囂的海報躺在 慵懶的閣樓陽台 而妳是文學家筆下的那一片海 麻煩給我的愛人來一杯Mojito 我喜歡閱讀她微醺時的眼眸 而我的咖啡 糖不用太多這世界已經因為她甜得過頭 這愛不落幕 忘了心事的國度 妳所在之處 孤單都被征服 鐵鑄的招牌 錯落著就像 一封封城市 獻給天空的情書 當街燈亮起 Havana漫步 這是世上最美麗的那雙人舞 鐵鑄的招牌 錯落著就像 一封封城市 獻給天空的情書 當街燈亮起 Havana漫步 這是世上最美麗的那雙人舞 ◆ 來電答鈴/手機鈴聲 Zil Arka Sesi / Zil Sesi ◆ 中華電信:手機直撥700→按4→輸入代碼 016776 遠傳電信:手機直撥900→按4→輸入代碼 095359 台灣之星:手機直撥700→按4→輸入代碼 013346 ★ 杰威爾官網(JVR Music Label) ★ ◆ 周杰倫 Jay Chou◆ ↬Instagram: ↬Facebook: ℗&© JVR MUSIC INTERNATIONAL LTD. JVR Müzik Yayıncılığı İletişim: jvrservice@jvrmusic.com #jaychou #mojito #jstyletrip .

mojito hakkında bilgi ile ilgili resimler

周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun!
周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun!

Öğrendiğiniz 周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun! içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, Oneofakindbnb her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

mojito ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#周杰倫 #Jay #ChouMojitoOfficial #Check #quotJStyle #Tripquot #Netflix #Travelogue #Magic #Fun.

#jaychou,#mojito,#cuba,#周杰倫,杰威爾,JVR,說好不哭,地表最強,嘉年華,古巴,拉丁,J-Style Trip,周遊記.

周杰倫 Jay Chou【Mojito】Official MV ★ Check out "J-Style Trip" on Netflix -Travelogue, Magic and Fun!.

mojito.

mojito hakkındaki bilgilerle One Of A Kind Bed & Breakfast ‘ın size verdiği bilgilerle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. oneofakindbnb.com mojito hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Healing sound 療愈之音 diyor ki:

  以前讀書時期同學們都熱愛聽周杰倫的歌曲,這麼多年後的今天,周杰倫的歌曲一樣動聽,還是一樣的年輕

 2. Ana Permatatimur diyor ki:

  I love the melody,Jay Chou as usual give a good performance & engaged his song since I listen Ting Mama De Hua previous time ago

 3. 英文歌曲合集 diyor ki:

  当年没仔细看歌词,现在看歌词发现实在是太厉害了!周董十年前的歌依然吊打现在一众歌手,我们真是太幸运了,在刚接触流行音乐的时候有周杰伦方文山这种大神写歌给我们听。

 4. Thean Huang diyor ki:

  周杰伦 – 最伟大的作品2022年新专辑曲目:
  1.Intro
  2.最伟大的作品
  3.还在流浪
  4.说好不哭 (With 五月天阿信)
  5.红颜如霜
  6.不爱我就拉倒
  7. Mojito
  8.错过的烟火
  9.等你下课 (With 杨瑞代)
  10.粉色海洋
  11.倒影
  12.我是如此相信 (电影《天火》主题曲)

 5. Thean Huang diyor ki:

  周杰伦 – 最伟大的作品2022年新专辑曲目:
  1.Intro
  2.最伟大的作品
  3.还在流浪
  4.说好不哭 (With 五月天阿信)
  5.红颜如霜
  6.不爱我就拉倒
  7. Mojito
  8.错过的烟火
  9.等你下课 (With 杨瑞代)
  10.粉色海洋
  11.倒影
  12.我是如此相信 (电影《天火》主题曲)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir