Bu makale, nohutlu diyet tarifler hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. nohutlu diyet tarifler ile ilgileniyorsanız, bu ✅ Nohut yemeğini yumurta ile deneyin .💯 Sonuç şaşırtıcı ve lezzetli. 🎄Yeni yıl Tarifleri. 🎅 makalesinde oneofakindbnb ile nohutlu diyet tarifler hakkında bilgi edinelim.

Yeni güncellenen ✅ Nohut yemeğini yumurta ile deneyin .💯 Sonuç şaşırtıcı ve lezzetli. 🎄Yeni yıl Tarifleri. 🎅 içindeki nohutlu diyet tarifler ile ilgili bilgilerin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu One Of A Kind Bed & Breakfast web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için nohutlu diyet tarifler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. oneofakindbnb.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar nohutlu diyet tarifler

✅ Yumurtalı nohut yemeğini mutlaka deneyin. Sonuç harika ve lezzetli. 🎄Yeni Yıl Tarifleri. 🎅 🔴Videoda tüm dillerden altyazı mevcuttur. Altyazıları açmayı unutmayın!! ✅ Detayları kaçırmamak için lütfen videoları sonuna kadar izleyin. 👈 // malzemeler // * 2 su bardağı nohut ( 300 gr ) * tuz (16 gr ) * 3 yumurta * 1-2 soğan * maydanoz * 2 yemek kaşığı buğday unu ( 60 gr ) * 1 su bardağı galeta unu ( 100 gr ) *bitkisel Yağ *Sarımsaklı Yoğurt ✅Arkadaşlar detayları kaçırmamak için lütfen videoları sonuna kadar izleyin 👈 ✅Videomu beğendiyseniz kanalıma abone olup yorum bırakırsanız çok sevinirim çok teşekkür ederim çok ❤ ✅ Kanalıma abone olduktan sonra yeni tariflerimden haberdar olmak için bildirim zilini 🔔 açmayı unutmayın. Lezzetli yemek tarifleri, Lezzetli yemek, lezzetli, lezzetli, lezzetli, pratik yemek tarifleri, kolay yemek tarifleri, yum, lezzetli, nefis, türk yemekleri paylaşarak bana destek olabilirsiniz.

nohutlu diyet tarifler konusuyla ilgili görüntüler

✅ Nohut yemeğini yumurta ile deneyin .💯 Sonuç şaşırtıcı ve lezzetli. 🎄Yeni yıl Tarifleri. 🎅

Görüntülediğiniz ✅ Nohut yemeğini yumurta ile deneyin .💯 Sonuç şaşırtıcı ve lezzetli. 🎄Yeni yıl Tarifleri. 🎅 hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün Oneofakindbnb güncelleme yapan diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

Burayı tıklayın

nohutlu diyet tarifler ile ilgili anahtar kelimeler

#Nohut #yemeğini #yumurta #ile #deneyin #Sonuç #şaşırtıcı #lezzetli #Yeni #yıl #Tarifleri.

[vid_tags].

✅ Nohut yemeğini yumurta ile deneyin .💯 Sonuç şaşırtıcı ve lezzetli. 🎄Yeni yıl Tarifleri. 🎅.

nohutlu diyet tarifler.

nohutlu diyet tarifler hakkında One Of A Kind Bed & Breakfast sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. One Of A Kind Bed & Breakfast ‘nin nohutlu diyet tarifler içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Anne Ducros diyor ki:

    On pourrait mettre une boule de légume au milieu (carotte, oignon, etc). Il faudrait je pense faire une purée de légume, faire des petites boules, les dursir au froid et rouler la purée de pois chiches autour. Je pense que je vais essayer. (texte en français. J'habite le nord de la France. Merci pour vos recettes).

  2. shermineh aboutorabi diyor ki:

    Bu tarif için çok teşekkürler. ile lezzetli olacağını düşünüyorum Mercimek ve fasulye . Benım adım Şermıne Iranlıyım . Istanbuldan .

  3. Simple diyor ki:

    Hi Asena ! Thanks for the video. We in India got this dish in two varieties 1 . Modagam/Sukhiyan ( Filling used is Chickpeas or Green bengal gram ) 2. Bonda /Vada pav ( Filling used is boiled potatoes with turmeric and masala powder) . Check out this in YouTube you can find more. Anyway we don't add eggs in these items mentioned above. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ From Kerala State, India 🇮🇳 …………….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir